دسته : محصولات جدیدتاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
آموزش جامع شیمی دوازدهم فصل اول

آموزش جامع شیمی دوازدهم فصل اول

آموزش جامع شیمی دوازدهم فصل اول

 

موسسه کنکور اسان است

موسسه کنکور اسان است راهیست برای داوطلبانی که بزرگ می اندیشند و سقفی برای ارزوهای خود قائل نیستند . کسانی که می توانند اینده ایده ال خود را تصور کنند و حتما هم به ان اینده ایده ال خود ، خواهند رسید . چرا که انسان ها معمولا فقط چیزهایی می توانند تصور کنند که مطمئنا می توانند به ان برسند .

محصولات کنکور اسان است با داشتن سطح علمی ممتاز در بین محصولات مشابه کمک شایانی به پیشرفت روز به روز کسانی که از محصولات موسسه کنکور اسان است استفاده می کنند فراهم کرده است .

چرا می گوییم سطح علمی محصولات کنکور اسان است ممتاز است؟

 

علت در اساتید کنکور اسان است می باشد . کدام استاد را می شود یافت که مانند استاد امیر مسعودی ، استاد پازوکی ، استاد احمدی ،استاد دانش زاده ،استاد ربیعیان و اساتید دیگر موسسه کنکور اسان ، این چنین بر دروس تدریسی خود مسلط باشند و چنان درس ها را تدریس کنند که داوطلب با دیدن دی وی دی ها ی اموزشی دیگر هیچ نیاز به هیچ کلاس دیگری نداشته باشد .

آموزش جامع شیمی دوازدهم

آموزش جامع شیمی دوازدهم

محصولات اموزشی کنکور اسان است تضمینی برای یادگیری دروس می باشد و تمام مباحث درسی در این دی وی دی های اموزشی به صورت کاملا مفصل اموزش داده می شوند که داوطلبان کنکور بتوانند تسلط کامل بر مباحث را به دست بیاورند

آموزش جامع شیمی دوازدهم فصل اول

محصول جدیدی که امروز منتشر شده است نامش آموزش جامع شیمی دوازدهم فصل اول  می باشد . این محصول در درس  شیمی  غوغا می کند با تدریس زیبایی که استاد ربیعیان  در این محصول انجام می دهند

نگرش دانش اموز نسبت به درس شیمی  تغییر می کند به طوری که داوطلب با تدریس های فوق العاده استاد ربیعیان در این محصول چنان ارتباطی برقرار می کند که با شوق  اشتیاق فراوان شروع به تماشا و یادگیری مباحث در دی وی دی مطرح شده می نماید.

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات دهم شیمی

استاد ربیعیان  که در این دی وی دی تدریس می کنند از برجسته ترین اساتید موسسه کنکور اسان است می باشند که رزومه ایشان را در ادامه برای شما می اوریم

سوابق اموزشی و تحصیلی استاد ربیعیان

 

مدرس  پروازی در بیش از دوازده شهر کشور

طراح سوالات ازمون های ازمایشی

مدرس اموزش و پرورش و مدارس خاص

مدرس صدا و سیما و المپیاد شیمی

مولف کتاب های کنکور

 

 

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات یازدهم شیمی

قیمت محصول

قیمت این محصول چهل هزار تومان می باشد

قیمت کتاب این محصول نود هزار تومان می باشد

مجموع قیمت کتاب و دی وی دی ها می شود صد و سی هزار تومان

کیفیت محصول

این محصول با۳دوربین فوق حرفه ای فیلم برداری شده است و با کیفیت  فول  اچ دی ارائه می شود

 

تعدا دی وی دی های

خلاقیت پیش بینی سوالات زیست کنکور مجموعا در ۲ حلقه دی وی دی ارائه شده است

 

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات دوازدهم شیمی

نمونه تدریس استاد ربیعیان 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خرید فیزیک امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .