دسته : صفحه اصلیتاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک

امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک

امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک

چه ویژگی هایی باعث می شود، که امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک در ایران باشد؟

مطلب پیشنهادی : تدریس های امیر مسعودی ویژه کنکور ۹۹

در میان کشوری با چندین میلیون دانش آموز، همیشه فرصت استفاده از آموزش های تخصصی برای همه فراهم نیست. زیرا که تعداد اساتیدی که به سبک های کنکوری و با استفاده از روش های نوین تدریس می کنند، انگشت شمار است.

همین امر سبب شده است که آوازه امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک، در ایران گسترده شود. در حقیقت موسسه کنکور آسان است، با تهیه و ارائه آموزش های این استاد، فرصت آموزش های تکنیکی را برای همه دانش آموزان فراهم کرده است.

در این صورت دیگر نیازی نیست که برای استفاده از تدریس های امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک، به تهران سفر کنید. هر جا که هستید، ما به سراغ شما می آییم و در منزلتان به شما آموزش می دهیم.
امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک
یکی دیگر از ویژگی هایی که امیر مسعودی را به بهترین مدرس ریاضی و فیزیک تبدیل کرده است، نحوه تدریس ایشان و تحلیلشان نسبت به مسائل است. علاوه بر این، این استاد تنها فردی است که روش های نوین حل تست را به دانش آموزان آموزش می دهد. همچنین با مطرح کردن سوالات احتمالی قبل از کنکور، دانش آموزان را برای این امتحان بزرگ آماده می سازد.

امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک ایران، چگونه تدریس می کند؟

مطلب پیشنهادی :چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم

امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک
شهرت امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک، به علت بیان راه حل های میانبر برای حل مسائل پیچیده و گسترده است. زیرا که این استاد به دانش آموزان آموزش می دهد، چگونه مسائل را ببیند و از چه فاکتور هایی برای حل آن استفاده کنند.

جمع بندی های امیر مسعودی یکی دیگر از نقاط قوت تدریس ایشان می باشد. بیان نکاتی بسیار مهم و کلیدی قبل از کنکور و یا امتحانات پایان ترم، دانش آموزان را بیش از هر زمان دیگری برای آزمون ها آماده می سازد. در این جمعبندی ها که به دو صورت در موسسه کنکور آسان است موجود می باشند، امیر مسعودی تمامی نکات کتاب های ریاضی و فیزیک دبیرستان را از پایه تا قبل از کنکور بیان کرده اند.

این آموزش ها همراه با روش های تست زنی و حل تست های سال های گذشته می باشد.

امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک
شهرت امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک، تنها یک حرف بر سر زبان ها نیست. بلکه شما نیز، برای اطمینان می توانید، آموزش های رایگان ایشان را در هر مقطعی، از طریق مشاوران مجموعه کنکور آسان است تهیه کنید. همچنین ایشان در برنامه معروف اوج یادگیری که در شبکه دو سیما پخش می شود نیز، به تدریس و آموزش می پردازند.

امیر مسعودی

دانش آموز عزیزی که در حال خواندن این مقاله هستی ، اساتید موسسه کنکور آسان است مانند { استاد حسین احمدی ، مهندس امیر مسعودی ، مهندس عارف ربیعیان و… سایر اساتید } در تمامی دروس بهترین و جذاب ترین تدرین تدریس های خود را در غالب دی وی دی های آموزشی تدریس کرده اند و با استفاده از این منابع آموزشی به سرعت میتوانید به اوج مهارت و ورزیدگی در روند یادگیری و حل تست ها برسید.

امیر مسعودی سالهاست در در دروس ریاضی و فیزیک با ارائه تکنیک های سریع تست زنی بعنوان بهترین مدرس کشور مطرح است.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ 

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در شبکه های اجتماعی ما را پیگیری کنید  و از خدمات مفید کنکوری و تحصیلی رایگان  ما مانند جزوات رتبه های برتر کنکور سال های گذشته ، نمونه سوالات امتحانی مختلف از سراسر کشور، مشاوره و برنامه ریزی  ، تدریس ها ی درجه ۱ کشور ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

از مقاله ها ی مختلف  در سایت و محصولات تخصصی { کنکور آسان است } سایت مهندس امیر مسعودی

برای  همه پایه های تحصیلی دهم ، یازدهم ، دوازدهم دیدن کنید .

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی