دسته : مقالاتتاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
برنامه ریزی پایه یازدهم ویژه تابستان

برنامه ریزی پایه یازدهم ویژه تابستان

برنامه ریزی پایه یازدهم ویژه تابستان

تابستان برای مقطع یازدهم، بسیار سرنوشت ساز است. در این دوره سه ماهه، دانش آموزان باید هم خود را برای کنکور آماده سازند و هم به پیش خوانی دوازدهم بپردازند. به همین دلیل است که ما در موسسه کنکور آسان است، برنامه ریزی پایه یازدهم ویژه تابستان را برای این دانش آموزان در نظر گرفته ایم. برنامه ای که بر پایه تست زنی و جمع بندی می باشد. همچنین در خلال مرور درس های مقطع دهم و یازدهم، به پیش خوانی پایه دوازدهم هم پرداخته تا در طول سال تحصیلی، بتوانید از وقت خود برای تست زدن استفاده نمایید.

برنامه ریزی پایه یازدهم ویژه تابستان

برنامه ریزی پایه یازدهم ویژه تابستان

برنامه ای برای افراد هدف مند

مطلب پیشنهادی:برنامه ریزی کنکور۹۹

برنامه ریزی پایه یازدهم ویژه تابستان

برنامه ریزی پایه یازدهم ویژه تابستان، برای دانش آموزانی طراحی شده است، که برای کنکور هدف دارند و نمی خواهند وقت خود را به بطالت بگذرانند. این دانش آموزان بیش از سایرین تلاش کرده و تحمل ساعات مطالعه بیش از ۸ ساعت را دارند.
این برنامه ریزی های بعد از طراحی توسط کارشناسان مجرب، در اختیار مشاوران قرار داده شده تا در بعد از سنجش دانش آموزان با آزمون تعیین سطح، به آن ها داده شود. البته باید بدانید که این برنامه ریزی پایه یازدهم ویژه تابستان، بر طبق منابع کنکور آسان است می باشد. یعنی در این طرح به دانش آموزان آموزش داده می شود که منابع آموزشی را به چه ترتیب باید مطالعه کنند.

برنامه ریزی پایه یازدهم ویژه تابستان، دارای چه ویژگی هایی است؟

برنامه ریزی پایه یازدهم ویژه تابستان

مطلب پیشنهادی : خرید بهترین دی وی دی آموزشی

این برنامه شامل، دروس تخصصی، دروس عمومی، فرصت های تست زنی و استراحت می باشد. این برنامه به منظور بیشترین بازدهی در این سه ماه طراحی شده است. از این رو هر زمان دانش آموزان باید از قبل خود را برای این سه ماه فشرده آماده سازند. زیرا برنامه ریزی پایه یازدهم ویژه تابستان، تنها زمانی به موفقیت دست می یابد که شما در طول سال تحصیلی نیز از منابع کنکور آسان است نیز استفاده کرده اید و هم اکنون تنها به روش های تست زنی آن نیاز دارید.

در غیر این صورت، فرصتی را که برای پیش خوانی مقطع دوازدهم در نظر گرفته شده است، باید صرف آموزش های تکمیلی دروس کرد، که این کار زمان شما را هدر می دهد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم، که همراه با برنامه و طرح های ویژه موسسه، در سال دهم و یازدهم همراه باشید، تا بتوانید سال آخر کنکور را با طیب خاطر سپری کنید.

 

امیر مسعودی

دانش آموز عزیزی که در حال خواندن این مقاله هستی ، اساتید موسسه کنکور آسان است مانند { استاد حسین احمدی ، مهندس امیر مسعودی ، مهندس عارف ربیعیان و… سایر اساتید } در تمامی دروس بهترین و جذاب ترین تدرین تدریس های خود را در غالب دی وی دی های آموزشی تدریس کرده اند و با استفاده از این منابع آموزشی به سرعت میتوانید به اوج مهارت و ورزیدگی در روند یادگیری و حل تست ها برسید.

امیر مسعودی سالهاست در در دروس ریاضی و فیزیک با ارائه تکنیک های سریع تست زنی بعنوان بهترین مدرس کشور مطرح است.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ 

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در شبکه های اجتماعی ما را پیگیری کنید  و از خدمات مفید کنکوری و تحصیلی رایگان  ما مانند جزوات رتبه های برتر کنکور سال های گذشته ، نمونه سوالات امتحانی مختلف از سراسر کشور، مشاوره و برنامه ریزی  ، تدریس ها ی درجه ۱ کشور ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

از مقاله ها ی مختلف  در سایت و محصولات تخصصی { کنکور آسان است } سایت مهندس امیر مسعودی

برای  همه پایه های تحصیلی دهم ، یازدهم ، دوازدهم دیدن کنید .