دسته : مقالاتتاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
بهترین برنامه‌ ریزی امتحانات و کنکوردر موسسه کنکور آسان است

بهترین برنامه‌ ریزی امتحانات و کنکوردر موسسه کنکور آسان است

بهترین برنامه‌ ریزی امتحانات و کنکور

داشتن برنامه درسی، لازمه موفقیت دانش آموزان می باشد. این موضوع هم برای دوران مدرسه صدق می کند و هم برای زمان کنکور. از این رو باید در زمان هایی که فارغ از دروس مدرسه می باشید، به یادگیری روش های تست زنی برای کنکور بپردازید. از این رو برنامه ریزی امتحانات و کنکور، هنری است که باید در سایه یک مشاور و برنامه ریز حرفه ای صورت گیرد.

مطلب پیشنهادی :برنامه ریزی رایگان برای پایه یازدهم امیر مسعودی

بهترین برنامه‌ ریزی امتحانات و کنکور

بهترین برنامه‌ریزی امتحانات و کنکور

بهترین برنامه‌ریزی امتحانات و کنکور

در حقیقت این اهداف هستند که دانش آموزان و پشت کنکوری ها را نیازمند به برنامه ریزی امتحانات و کنکور می نمایند. آن ها باید میان جنبه های زندگیشان تعادل برقرار کرده تا در نیمه های راه از درس خواندن خسته نشوند. برای این منظور موسسه کنکور آسان است از برنامه ریز های حرفه ای برای این کار کمک می گیرد. این افراد برنامه های درسی را در قالب طرح های تابستانه، چند ماهه، ۱۲۰ روزه و… تقسیم می نمایند تا هر فرد با توجه به زمانی که شروع به درس خواندن می کند، بتواند از فرصت باقی مانده خود، بهترین بهره را داشته باشد. از طرفی این برنامه ها بر اساس دی وی های آموزشی این موسسه می باشند، که همین امر کار را برای دانش آموزان راحت تر کرده است.

برنامه ریزی امتحانات و کنکور ۹۹ از همین تابستان(بهترین برنامه‌ ریزی امتحانات و کنکور)

مطلب پیشنهادی :برنامه ریزی های ویژه با تیم تخصصی مهندس حسین بنائی

بهترین برنامه‌ ریزی امتحانات و کنکور
تابستان برای افرادی که قصد شرکت در کنکور را دارند، فرصتی طلایی می باشد. در این سه ماه با مرور دروس پایه و یادگیری روش های تست زنی می توانند فرصت بیشتری برای درس خواندن داشته باشند. این روال همچنین برای دانش آموزان به همراه برنامه ریزی امتحانات و کنکور می باشد. در حقیقت این دسته از دانش آموزان در این سه ماه، به یادگیری روش های تست زنی سال قبل می پردازند و برخی از دروس سال جدید را نیز پیش خوانی می کنند. این روند شاید در ظاهر بسیار خسته کننده و پرحجم به نظر بیاید، اما در سایه برنامه ریزی امتحانات و کنکور، می توان بسیاری از اهداف را به پیش برد.

بهترین برنامه‌ ریزی امتحانات و کنکور

دانش آموزان اغلب این فرصت را به دلیل عدم برنامه ریزی درست و نداشتن هدفی مشخص، در سردرگمی به سر می برند. این در حالتی است که بسیاری دیگر، از همان پایه دهم با کمک از مشاوران موسسه کنکور آسان است به کشف استعداد ها و توانایی های خود دست می یابند و با تعیین هدفی مشخص، به برنامه ریزی امتحانات و کنکور می پردازند.

مطلب پیشنهادی :برنامه ریزی ایام امتحانات مهندس امیر مسعودی

امیر مسعودی

دانش آموز عزیزی که در حال خواندن این مقاله هستی ، اساتید موسسه کنکور آسان است مانند { استاد حسین احمدی ، مهندس امیر مسعودی ، مهندس عارف ربیعیان و… سایر اساتید } در تمامی دروس بهترین و جذاب ترین تدرین تدریس های خود را در غالب دی وی دی های آموزشی تدریس کرده اند و با استفاده از این منابع آموزشی به سرعت میتوانید به اوج مهارت و ورزیدگی در روند یادگیری و حل تست ها برسید.

امیر مسعودی سالهاست در در دروس ریاضی و فیزیک با ارائه تکنیک های سریع تست زنی بعنوان بهترین مدرس کشور مطرح است.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ 

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در شبکه های اجتماعی ما را پیگیری کنید  و از خدمات مفید کنکوری و تحصیلی رایگان  ما مانند جزوات رتبه های برتر کنکور سال های گذشته ، نمونه سوالات امتحانی مختلف از سراسر کشور، مشاوره و برنامه ریزی  ، تدریس ها ی درجه ۱ کشور ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

از مقاله ها ی مختلف  در سایت و محصولات تخصصی { کنکور آسان است } سایت مهندس امیر مسعودی

برای  همه پایه های تحصیلی دهم ، یازدهم ، دوازدهم دیدن کنید .

 

 

بهترین برنامه‌ ریزی امتحانات و کنکور