دسته : مقالاتتاریخ: ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
تدریس های استاد حسین احمدی

تدریس های استاد حسین احمدی برای کسب موفقیت

معرفی مختصری از استاد حسین احمدی = موسس، مدیر و مدرس مجموعه آموزشی کنکور آسان است هستند. در حقیقت این تدریس های استاد حسین احمدی است که در زمینه ادبیات فارسی، دین و زندگی و زبان عربی، دانش آموزان رشته های نظری را تقویت کرده است. استاد احمدی، با استفاده از روش های جدیدی بر پایه روانشناسی بنا شده است، دانش آموزان از حالت ملول بودن بر سر کلاس های درس عربی و دین و زندگی جدا کرده و صفر تا صد دروس عمومی را آموزش داده است

تدریس های استاد حسین احمدی با توجه به نیاز دانش آموزان است و در دی وی دی های  آموزشی ایشان، سرشار از نکات و فنون یادگیری وجود دارد. جدا از این، استاد احمدی در زمینه موفقیت و انگیزه و هدف گذاری نیز صاحب سبک بوده و آموزه های خود را در قالب هدایایی نظیر آلفای ذهنی و همایشها در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.

دی وی دی های آموزشی استاد حسین احمدی غالبا به صورت مجزا و مبحثی و یا جمعبندی و روش‌تست زنی می باشند. با این نوع آموزش، دانش آموزان می توانند بر اساس نیاز خود، پکیج ها را تهیه ، استفاده و مطالعه کنند. از طرفی نیز با جمع بندی های موثر از نکات مهم و کلیدی، نیاز دانش آموزان را به این امر مرتفع کرده است.

تدریس های استاد حسین احمدی

تدریس های استاد حسین احمدی

تدریس های خاص و حرفه ای استاد حسین احمدی برای دانش آموزان نظام جدید

پایه دهم برای دانش آموزانی که به تازگی مقطع خود را تغییر داده اند، یک چالش پیچیده و تازه به حساب می آید. یادگیری عمقی مطالبی که برخی از آن ها جز سرفصل های کنکور و برخی دیگر پایه ای برای یادگیری دروس سال های بعد است، لازم و ضروری است. تدریس های استاد حسین احمدی به دانش آموزان کمک می کند تا روش منحصر به فرد خود را در مطالعه بیابند و با ایجاد تمرکز و اشتیاق در دانش آموزان، آن ها را به افرادی خستگی ناپذیر تا روز کنکور تبدیل کند.

برخی از تدریس های استاد حسین احمدی، همراه با استاد دیگری بوده، که این دو استادی بودن برای تنوع در تدریس و ایجاد چالش های ذهنی برای دانش آموزان استفاده شده است. مسلما هرچه دانش آموز بر سر کلاس درس هوشیارتر و با تمرکز بیشتری حضور داشته باشد، بازدهی او نیز بیشتر می گردد. به همین منظور تدریس های استاد حسین احمدی، همراه با تکنیک های نوین تدریس می باشد.

دروس دین و زندگی و ادبیات و عربی ، متشکل از نکات به خاطر سپردنی زیادی هستند. همین نیز باعث شده که حجم بالای اطلاعاتی، به همراه استرس روز کنکور، موجب بهم ریختگی ذهنی و عدم تمرکز در آنان گردد. در این خصوص نیز، استاد حین احمدی راه حل هایی ارائه کرده اند که دانش آموزان را برای رقابت بزرگ آماده می سازد.

 

تدریس های استاد حسین احمدی

تدریس های استاد حسین احمدی

 

امیر مسعودی

دانش آموز عزیزی که در حال خواندن این مقاله هستی ، اساتید موسسه کنکور آسان است مانند { استاد حسین احمدی ، مهندس امیر مسعودی ، مهندس عارف ربیعیان و… سایر اساتید } در تمامی دروس بهترین و جذاب ترین تدرین تدریس های خود را در غالب دی وی دی های آموزشی تدریس کرده اند و با استفاده از این منابع آموزشی به سرعت میتوانید به اوج مهارت و ورزیدگی در روند یادگیری و حل تست ها برسید.

امیر مسعودی سالهاست در در دروس ریاضی و فیزیک با ارائه تکنیک های سریع تست زنی بعنوان بهترین مدرس کشور مطرح است

 

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان استاد حسین احمدی

و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { تدریس استاد احمدی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

از مقاله ها و محصولات تخصصی  سایت مهندس امیر مسعودی

برای پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم حتما دیدن کنید.