دسته : مقالاتتاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
تدریس های تخصصی امیر مسعودی

تدریس های تخصصی امیر مسعودی

تدریس های تخصصی امیر مسعودی در چهار سطح طراحی و تولید شده اند. دانش آموزان با توجه به آزمون تعیین سطحی می دهند، می توانند هر کدام از آن ها را انتخاب کنند. البته دو پکیج، جمع بندی و همایش، برای تمامی دانش آموزان ضروری است. زیرا برای موفقیت در کنکور، باید به مرور سریع مطالب قبل از آن پرداخت.

تدریس های تخصصی امیر مسعودی

تدریس های تخصصی امیر مسعودی

تدریس های تخصصی امیر مسعودی در چه زمینه هایی می باشند؟

مطلب پیشنهادی:ریاضی و فیزیک امیر مسعودی

تدریس های تخصصی امیر مسعودی در چهار سطح مختلف برای دانش آموزان ارائه می گردد. اولین سطح آن که مربوط به آموزش های مفهومی می باشد و برای دانش آموزانی است که در درک مفاهیم کتاب ریاضی با مشکل مواجه هستند. سطح دوم که می توان آن را جز بهترین تدریس های تخصصی در ایران دانست، روش های تست زنی امیر مسعودی می باشند. این پکیج ها دارای حجم کمتری بوده و برای دانش آموزانی که به محتوا های آموزشی تسلط دارند، در نظر گرفته شده است.

سری سوم از پکیج های و تدریس های تخصصی امیر مسعودی مربوط به جمع بندی های می باشد. این پکیج ها برای ماه های آخر مانده به کنکور می باشند. در این پکیج ها تمامی نکات آموزشی و روش های تست زنی به صورت فشرده بیان شده اند. این پکیج ها در دو سطح ۵ مرحله ای و دو مرحله ای برای دانش آموزان طراحی و تولید گشته، تا بتوانند با توجه به سطح علمی خود، یکی از آن ها را انتخاب کنند. تجربه نشان داده است، جمع بندی های ۵ گانه، تاثیرگذار تر از جمع بندی های ۲ گانه هستند. زیرا که در این پکیج، نکات بیشتری بیان شده است.

چهارمین پکیج از تدریس های تخصصی امیر مسعودی، همایش ها می باشند، که برای چند روز مانده به کنکور طراحی شده اند. این همایش ها دارای روش های تست زنی پرکاربرد و مسائل پرکاربرد کنکور است.

چگونه تدریس های تخصصی امیر مسعودی را تهیه کنیم؟

برای تهیه هر پکیجی، در هر زمانی باید با مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است تماس بگیرید. معمولا مشاوران بعد از امتحان تعیین سطح، به شما خواهند گفت که به کدام سطح از تدریس های تخصصی امیر مسعودی نیازمندید. بعد از آن با تهیه آن ها، می توانید طبق برنامه ریزی های تخصصی که در اختیارتان قرار می گیرد، به مطالعه بپردازید.

هیچ گاه فراموش نکنید که تدریس های تخصصی امیر مسعودی بدون یادگیری روش های تست زنی آن، تنها می تواند ۵۰ درصد شما را در کنکور موفق کند. در حقیقت شما برای موفقیت در کنکور به روش هایی نیاز دارید که بتوانید با کمک آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن، به پاسخ صحیح دست یابید. علاوه بر این، امیر مسعودی در تمامی پکیج های خود، به زمان بسیار دقت داشته است و تمامی راه حل های ایشان، زیر ۹۰ ثانیه به پاسخ می رسند.

مطلب پیشنهادی : دلایل کند خوانی(مهندس امیر مسعودی)

امیر مسعودی

دانش آموز عزیزی که در حال خواندن این مقاله هستی ، اساتید موسسه کنکور آسان است مانند { استاد حسین احمدی ، مهندس امیر مسعودی ، مهندس عارف ربیعیان و… سایر اساتید } در تمامی دروس بهترین و جذاب ترین تدرین تدریس های خود را در غالب دی وی دی های آموزشی تدریس کرده اند و با استفاده از این منابع آموزشی به سرعت میتوانید به اوج مهارت و ورزیدگی در روند یادگیری و حل تست ها برسید.

امیر مسعودی سالهاست در در دروس ریاضی و فیزیک با ارائه تکنیک های سریع تست زنی بعنوان بهترین مدرس کشور مطرح است.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ 

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در شبکه های اجتماعی ما را پیگیری کنید  و از خدمات مفید کنکوری و تحصیلی رایگان  ما مانند جزوات رتبه های برتر کنکور سال های گذشته ، نمونه سوالات امتحانی مختلف از سراسر کشور، مشاوره و برنامه ریزی  ، تدریس ها ی درجه ۱ کشور ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

از مقاله ها ی مختلف  در سایت و محصولات تخصصی { کنکور آسان است } سایت مهندس امیر مسعودی

برای  همه پایه های تحصیلی دهم ، یازدهم ، دوازدهم دیدن کنید .

مفتخریم که توانستیم با رائه ی محتواهای صوتی و تصویری در طی سال ها گذشته رتبه های برتر بسیاری را در کنکور پرورش دهیم : لیست قیمت محصولات