دسته : مقالاتتاریخ: ۱۳۹۸/۰۱/۰۱
تدریس های دهم امیر مسعودی

تدریس های دهم امیر مسعودی

تدریس های دهم امیر مسعودی – تدریس های دهم برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک که دارای مباحث تحلیلی هستند، می تواند بسیار مؤثر و در اکثر موارد مورد نیاز باشد. تدریس دهم امیر مسعودی برای این دروس بسیار کارگشا است.

امروزه اکثر افرادی که در زمینه ی کنکور فعالیت می کنند یا دانش آموزان رشته های مختلف در مقاطع متوسطه، به خصوص رشته های تجربی و ریاضی با تدریس های دهم و سایرمقاطع مهندس امیر مسعودی آشنایی دارند.

این استاد برجسته ی کشوری توانسته است با روش های فوق سریع خود برای حل تست های کنکوری و تدریس مفهومی این رشته ها انقلابی در یادگیری و حل تحلیلی و راحت این دروس به وجود آورد.

تدریس های دهم امیر مسعودی

تدریس های دهم امیر مسعودی

تدریس های دهم امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی دروس مانند فیزیک و ریاضیات مقاطع متوسطه را تدریس می کند. ممکن است اساتید مختلفی در این حوزه فعالیت کنند اما مسئله ای که باعث شده تا ایشان این سال ها به شدت بین دانش آموزان محبوب شوند، روش های مبتکرانه و نوآورانه ای است که در تدریس های ایشان به چشم می خورد.

در تست های کنکور شما آنقدر وقت ندارید که بتوانید از روش های معمول حل مباحث پیش بروید. برخی موارد ممکن است بیش از ده دقیقه روش معمول طول بکشد؛ اما در روش تدریس های دهم امیر مسعودی برای این تست ها شما در کمتر از یک دقیقه به جواب می رسید و زمان خود را هدر نمی دهید. همچنین تدریس های دهم و سایر مقاطع ایشان از دروسی مانند ریاضی و فیزیک به گونه ای است که شما در تله های کنکور گیر نمی کنید و سؤالات را با دقت بیشتری جواب می دهید.

تدریس های دهم فیزیک و ریاضی برای رشته های مختلف به گونه ای است که روش های صحیح یادگیری را هم به آن ها می آموزد و به دانش آموزان یاد می دهد که بهتر مسائل را تحلیل کرده و سریع تر به جواب برسند. تدریس های دهم مهندس امیر مسعودی شامل جزوات و دی وی دی های آموزشی است که به علت روش جالب یادگیری که دارد، دانش آموزان تا ساعت ها نیز می توانند از آن ها بدون خستگی آموزش ببینند.

از این رو پیشرفت های زیادی در درس این افراد به چشم می خورد و خود متوجه یادگیری عمیق این دروس می شوند. به همین علت از ایشان در برنامه های تلویزیونی نیز دعوت می شود تا با روش های نوآورانه و تخصصی خود بتوانند به تمام دانش آموزان قشرهای مختلف نیز کمک کنند.

تدریس های دهم امیر مسعودی

تدریس های دهم امیر مسعودی

 

امیر مسعودی

دانش آموز عزیزی که در حال خواندن این مقاله هستی ، اساتید موسسه کنکور آسان است مانند { استاد حسین احمدی ، مهندس امیر مسعودی ، مهندس عارف ربیعیان و… سایر اساتید } در تمامی دروس بهترین و جذاب ترین تدرین تدریس های خود را در غالب دی وی دی های آموزشی تدریس کرده اند و با استفاده از این منابع آموزشی به سرعت میتوانید به اوج مهارت و ورزیدگی در روند یادگیری و حل تست ها برسید.

امیر مسعودی سالهاست در در دروس ریاضی و فیزیک با ارائه تکنیک های سریع تست زنی بعنوان بهترین مدرس کشور مطرح است.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی و محصولات پایه دهم امیر مسعودی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { تدریس امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

از مقاله ها و محصولات تخصصی  سایت مهندس امیر مسعودی

برای پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم حتما دیدن کنید.