دسته : مقالاتتاریخ: ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
تلگرام و سایر رشته‌های مجازی در سال کنکور

تلگرام و سایر رشته‌های مجازی در سال کنکور

تلگرام و سایر رشته‌های مجازی در سال کنکور

تلگرام و سایر رشته‌های مجازی در سال کنکور

وقتی از کنکوری‌ها سؤال می‌کنیم که چرا آنقدر زمان صرف شبکه‌های اجتماعی می‌کنید جوابشون اینه که مطالب مفید هم زیاد داره! ولی آیا مطالب مفید فقط شامل تلگرام میشه یا تو اینترنت و کتاب‌ها هم هست؟

این بهانه‌ی خیلی از بچه‌های کنکوریه که وقتی پدر و مادرشون ازشون میپرسن چرا آنقدر تلگرام میری میگن که خیلی از کانال‌ها و گروه‌هایی که عضوند محتواش کنکوریه!

اما خودتون میدونید که این بیشتر بهونست تا واقعیت! درسته که خیلی از کانال‌ها و گروه‌های کنکوری عضو هستید ولی آیا واقعاً از اونها به‌اندازه‌ی بقیه گروه‌ها و کانال‌ها استفاده می‌کنید؟

و در درجه‌ی دوم آیا واقعاً کیفیت مطالب درسی این کانال‌ها اونقدر خوب هست که براش وقت بزارید؟

بهتون پیشنهاد میکنم مخصوصا کنکوری ها که برنامه ریزی درست داشته باشید و وققتتون رو از به راحتی از دست ندید اگه از زمانتون درست استفاده کنید میتونید از همین امروز منتظر موفقیت ها در زندگیتون باشید .

اگر میخواهید از فضای مجازی مخصوصا تلگرام و اینستاگرام استفاده کنید حتما باید براش برنامه ریزی داشته باشید و زمان های بخصوصی را در طول روز به این موضوع اختصاص دهید.

سالهای پایانی سال های تعیین سرنوشت

فراموش نکنید که دانش آموزانی که در پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم هستند روزهای سرنوشت سازی را پیش رو دارند و تمام آیندیشان به این سالهای پایانی بستگی دارد. فکر میکنم موفقیت و رسیدن به یک رشته و دانشگاه عالی ارزشش را داشته باشه که بخواهیم کمتر خود را درگیر مسائل حاشیه ای و فضاهای مجازی کنیم.

بقول قدیمی های یسال بخور نون و تره ، یه عمر بخور نون و کره. شما دقیقا در همین بازه زمانی هستید که باید بخورید نون و تره. قبول دارم که کار ساده ای نیست ، ولی فقط افرادی از پسش برمیان که آینده ای درخشان را در ذهن خود ترسیم کرده اند.

البته موسسه کنکور آسان است داری صفحه مجازی هم هست که توصیه میکنم در آنها نیز عضو باشید.

 

تلگرام و سایر رشته‌های مجازی در سال کنکور

تلگرام و سایر رشته‌های مجازی در سال کنکور

 برای تک تکتون آرزوی موفقیت و پیروزی را دارم

 

مهندس حسین بنائی

 

برای دریافت برنامه ریزی تخصصی مشاوران برتر کشور موسسه کنکور آسان است

و انتشارات گیلنا  با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ 

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { برنامه ریزی تخصصی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

از مقاله ها و محصولات تخصصی  سایت مهندس امیر مسعودی

برای پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم حتما دیدن کنید.