دسته : محصولات جدیدتاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
جمع بندی زبان انگلیسی یازدهم

جمع بندی زبان انگلیسی یازدهم

جمع بندی زبان انگلیسی یازدهم

 

موسسه کنکور اسان است

موسسه کنکور اسان است راهیست برای داوطلبانی که بزرگ می اندیشند و سقفی برای ارزوهای خود قائل نیستند . کسانی که می توانند اینده ایده ال خود را تصور کنند و حتما هم به ان اینده ایده ال خود ، خواهند رسید . چرا که انسان ها معمولا فقط چیزهایی می توانند تصور کنند که مطمئنا می توانند به ان برسند .

محصولات کنکور اسان است با داشتن سطح علمی ممتاز در بین محصولات مشابه کمک شایانی به پیشرفت روز به روز کسانی که از محصولات موسسه کنکور اسان است استفاده می کنند فراهم کرده است .

 

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات نهم زبان

 

چرا می گوییم سطح علمی محصولات کنکور اسان است ممتاز است؟

 

علت در اساتید کنکور اسان است می باشد . کدام استاد را می شود یافت که مانند استاد امیر مسعودی ، استاد پازوکی ، استاد احمدی ،استاد دانش زاده ،استاد ربیعیان و اساتید دیگر موسسه کنکور اسان ، این چنین بر دروس تدریسی خود مسلط باشند و چنان درس ها را تدریس کنند که داوطلب با دیدن دی وی دی ها ی اموزشی دیگر هیچ نیاز به هیچ کلاس دیگری نداشته باشد .

 

محصولات اموزشی کنکور اسان است تضمینی برای یادگیری دروس می باشد و تمام مباحث درسی در این دی وی دی های اموزشی به صورت کاملا مفصل اموزش داده می شوند که داوطلبان کنکور بتوانند تسلط کامل بر مباحث را به دست بیاورند

جمع بندی زبان انگلیسی یازدهم

محصول جدیدی که امروز منتشر شده است نامشجمع بندی زبان انگلیسی یازدهم  می باشد . این محصول در درس زبان   غوغا می کند با تدریس زیبایی که استاد دانش زاده  در این محصول انجام می دهند ،

نگرش دانش اموز نسبت به درس زبان  تغییر می کند به طوری که داوطلب با تدریس های فوق العاده استاد دانش زاده  در این محصول چنان ارتباطی برقرار می کند که با شوق  اشتیاق فراوان شروع به تماشا و یادگیری مباحث در دی وی دی مطرح شده می نماید.

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات دهم زبان

استاد دانش زاده که در این دی وی دی تدریس می کنند از برجسته ترین اساتید موسسه کنکور اسان است می باشند که رزومه ایشان را در ادامه برای شما می اوریم

جمع بندی زبان انگلیسی یازدهم

جمع بندی زبان انگلیسی یازدهم

 سوابق اموزشی و تحصیلی استاد دانش زاده

 

کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران

 

مولف کتب برتر کنکور ، زبان انگلیسی ، روان شناسی موفقیت

 

مدرس درس زبان انگلیسی انتشارات گیلنا

 

مشاوره و برنامه ریز رتبه های برتر کنکور سراسری

 

عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات یازدهم زبان

قیمت محصول

این محصول در۱۰جلسه۱ساعته ارائه شده است قیمت هر جلسه مبلغ۲۰ هزار تومان می باشد مجموع قیمت جلسات این محصول مبلغ۲۰۰هزار تومان می شود که با در نظر گرفتن تخفیف ۵۰درصد ی مبلغ نهایی این محصول برای خرید مبلغ  ۱۰۰ هزار تومان می باشد .

کیفیت محصول

این محصول با۳دوربین فوق حرفه ای فیلم برداری شده است و با کیفیت  فول اچی دی ارائه می شود

 

تعدا دی وی دی های

جمع بندی زبان انگلیسی یازدهم مجموعا در ۵ حلقه دی وی دی ارائه شده است

 

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات دوازدهم زبان

نمونه تدریس استاد دانش زاده

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خرید فیزیک امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .