دسته : محصولات جدیدتاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اوج یادگیریخلاقیت زیست شناسی دوازدهم فصل های دوم تا هشتم

خلاقیت زیست شناسی دوازدهم فصل های دوم تا هشتم

خلاقیت زیست شناسی دوازدهم

موسسه کنکور اسان است

موسسه کنکور اسان است راهیست برای داوطلبانی که بزرگ می اندیشند و سقفی برای ارزوهای خود قائل نیستند . کسانی که می توانند اینده ایده ال خود را تصور کنند و حتما هم به ان اینده ایده ال خود ، خواهند رسید . چرا که انسان ها معمولا فقط چیزهایی می توانند تصور کنند که مطمئنا می توانند به ان برسند .

محصولات کنکور اسان است با داشتن سطح علمی ممتاز در بین محصولات مشابه کمک شایانی به پیشرفت روز به روز کسانی که از محصولات موسسه کنکور اسان است استفاده می کنند فراهم کرده است .

مطلب پیشنهادی : معرفی رشته زیست شناسی

چرا می گوییم سطح علمی محصولات کنکور اسان است ممتاز است؟

خلاقیت زیست شناسی دوازدهم

خلاقیت زیست شناسی دوازدهم

علت در اساتید کنکور اسان است می باشد . کدام استاد را می شود یافت که مانند استاد امیر مسعودی ، استاد پازوکی ، استاد احمدی ،استاد دانش زاده ،استاد ربیعیان و اساتید دیگر موسسه کنکور اسان ، این چنین بر دروس تدریسی خود مسلط باشند و چنان درس ها را تدریس کنند که داوطلب با دیدن دی وی دی ها ی اموزشی دیگر هیچ نیاز به هیچ کلاس دیگری نداشته باشد .

مطلب پیشنهادی : زیست شناسی عرفان پازوکی در کنکور آسان است

محصولات اموزشی کنکور اسان است تضمینی برای یادگیری دروس می باشد و تمام مباحث درسی در این دی وی دی های اموزشی به صورت کاملا مفصل اموزش داده می شوند که داوطلبان کنکور بتوانند تسلط کامل بر مباحث را به دست بیاورند

 

محصول جدیدی که امروز منتشر شده است نامش خلاقیت زیست شناسی دوازدهم فصل های دوم تا هشتم    می باشد . این محصول در درس زیست غوغا می کند با تدریس زیبایی که استاد استاد دکتر مهدی شیخی   در این محصول انجام می دهند ، نگرش دانش اموز نسبت به درس زیست     تغییر می کند به طوری که داوطلب با تدریس های فوق العاده استاد شیخی     در این محصول چنان ارتباطی برقرار می کند که با شوق  اشتیاق فراوان شروع به تماشا و یادگیری مباحث در دی وی دی مطرح شده می نماید.

استاد شیخی  که در این دی وی دی تدریس می کنند از برجسته ترین اساتید موسسه کنکور اسان است می باشند که رزومه ایشان را در ادامه برای شما می اوریم

مطلب پیشنهادی : زیست شناسی دکتر مهدی شیخی

رزومه استاد شیخی

رتبه ۲۷ کنکور سراسری

دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران

دانشجوی فوق لیسانس مدیریت سلامت دانشگاه تهران

دارای مقالات داخلی و خارجی از کشور

نفر سوم سخنرانان دانشجویان پزشکی در اتریش

 

 

 

قیمت محصول

این محصول در۲۷جلسه۱ساعته ارائه شده است قیمت هر جلسه مبلغ۲۰هزار تومان می باشد مجموع قیمت جلسات این محصول مبلغ۵۴۰ هزار تومان می شود که با در نظر گرفتن تخفیف ۵۰درصد ی مبلغ نهایی این محصول برای خرید مبلغ   ۲۴۰هزار تومان می باشد .

 

 

مطلب پیشنهادی : روش تست زنی زیست پایه یازدهم تولید شد { دکتر مهدی شیخی }

کیفیت محصول

این محصول با۱۲دوربین فوق حرفه ای فیلم برداری شده است و با کیفیت  فول اچی دی ارائه می شود

تعدا دی وی دی های

خلاقیت زیست شناسی دوازدهم فصل های دوم تا هشتم مجموعا در ۳ حلقه دی وی دی ارائه شده است

مطلب پیشنهادی : روش صحیح مطالعه زیست مهندس امیر مسعودی

نمونه تدریس استاد شیخی 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی مهندس امیر مسعودی و محصولات نظام جدید با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { نظام جدید امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

از مقاله ها و محصولات تخصصی  سایت مهندس امیر مسعودی

برای پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم حتما دیدن کنید.