دسته : مقالاتتاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اگر با سوال سختی مواجه شدید  روحیه خود را از دست ندهید

اگر با سوال سختی مواجه شدید  روحیه خود را از دست ندهید

  روحیه خود را از دست ندهید

مطمئن باشید که این سوال برای داوطلبان دیگر هم می تواند سخت باشد. لذا جای نگرانی وجود نخواهد داشت. دو انتخاب در پیش دارید : سوال را حل کنید و برگ برنده دیگری به داشته های خودتان در آزمون اضافه کنید و انتخاب دوم ، سوال مذکور را موقتاً رها نموده و به سوالات آسان تر بپردازید. انتخاب با شماست. فقط به وقت نیز توجه داشته باشید. اگر با بررسی اولیه ، هیچ ایده ای برای حل سوال به ذهنتان نرسید ، سوال را رها کنید تا در صورت اضافه آمدن زمان در انتها به آن بپردازید.

مطلب پیشنهادی:چگونه تست بزنیم؟ ( روش درست تست زنی )

  روحیه خود را از دست ندهید

از علامت های مناسب در کنار سوالات استفاده نمایید.

 

روحیه خود را از دست ندهید
-داوطلبان عزیز باید توجه داشته باشید که تمامی سوالات را لزوماً نباید پشت سر هم پاسخ داد. ممکن است شما با سوالی مواجه شوید که در آن لحظه ایده ای برای حل آن به ذهنتان نمی آید و یا ممکن است سوالی را برای اولین بار ببینید ؛ لذا باید از آن سوال موقتاً عبور کنید.

امیر مسعودی

  روحیه خود را از دست ندهید

روحیه خود را از دست ندهید

  روحیه خود را از دست ندهید

دانش آموز عزیزی که در حال خواندن این مقاله هستی ، اساتید موسسه کنکور آسان است مانند { استاد حسین احمدی ، مهندس امیر مسعودی ، مهندس عارف ربیعیان و… سایر اساتید } در تمامی دروس بهترین و جذاب ترین تدرین تدریس های خود را در غالب دی وی دی های آموزشی تدریس کرده اند و با استفاده از این منابع آموزشی به سرعت میتوانید به اوج مهارت و ورزیدگی در روند یادگیری و حل تست ها برسید.

امیر مسعودی سالهاست در در دروس ریاضی و فیزیک با ارائه تکنیک های سریع تست زنی بعنوان بهترین مدرس کشور مطرح است.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ 

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در شبکه های اجتماعی ما را پیگیری کنید  و از خدمات مفید کنکوری و تحصیلی رایگان  ما مانند جزوات رتبه های برتر کنکور سال های گذشته ، نمونه سوالات امتحانی مختلف از سراسر کشور، مشاوره و برنامه ریزی  ، تدریس ها ی درجه ۱ کشور ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

از مقاله ها ی مختلف  در سایت و محصولات تخصصی { کنکور آسان است } سایت مهندس امیر مسعودی

برای  همه پایه های تحصیلی دهم ، یازدهم ، دوازدهم دیدن کنید .