دسته : مقالاتتاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
محسنات برنامه ریزی های انتشارات گیلنا

محسنات برنامه ریزی های انتشارات گیلنا

محسنات برنامه ریزی های انتشارات گیلنا

برنامه ریزی های انتشارات گیلنا

برنامه ریزی های انتشارات گیلنا، چه فرقی با برنامه ریزی های خودمان می کند؟

 

برنامه اصولی

برنامه ریزی باید اصولی باشد، باید در آن تمامی وجه های مطالعه رعایت شود. تنها در این حالت است که می توانید خود را در مسیر موفقیت ببینید. برای همین هم ما برنامه ریزی های انتشارات گیلنا را به شما معرفی می کنیم. برنامه ریزی هایی که توسط خبره ترین کارشناسان و مشاوران طراحی شده اند. این برنامه ها همگی هدفمند بوده و بر اساس جایگاهی که هم اکنون در آن قرار دارید، طراحی شده اند.

همه جانبه بودن

مطلب پیشنهادی : برنامه ریزی ۱۲۰ روزه امیر مسعودی

محسنات برنامه ریزی های انتشارات گیلنا

برنامه ریزی های انتشارات گیلنا، به صورت همه جانبه بوده و برای هر سه مقطع دبیرستان طراحی شده اند. در این طرح ها، به دروس تخصصی و عمومی بر اساس ضرایبشان توجه شده است. علاوه بر این، روش های تست زنی و یادگیری آن ها نیز، در این برنامه ها ذکر شده است.
یکی از ویژگی های برنامه ریزی های انتشارات گیلنا، موثر بودن آن در موفقیت دانش آموزان است. این برنامه، برای کنکور و به هدف قبولی در کنکور طراحی می شود. پیگیری آن نیز توسط مشاوران موسسه صورت می گیرد. علاوه بر این، در برنامه ریزی انتشارات گیلنا، برخلاف برنامه ریزی هایی که خودمان انجام می دهیم، تایم های استانداردی برای استراحت کردن وجود دارد.

برنامه ریزی های انتشارات گیلنا

برنامه ریزی های انتشارات گیلنا

برنامه ریزی های انتشارات گیلنا، دارای چه ویژگی هایی هستند و از کجا آن ها را تهیه کنیم؟

معمولا این برنامه دارای ساعات مشخصی بین ۸ الی ۱۲ ساعت مطالعه و تماشای دی وی دی های آموزشی و روش های تست زنی می باشند. همچنین برنامه ریزی های انتشارات گیلنا بر اساس ضرایب دروس در کنکور، در برنامه قرار داده شده اند، مثلا برای درسی مانند زیست که دارای ضریب ۱۲ است، هفته ای ۱۲ ساعت در نظر گرفته شده است. البته این زمان ها بر اساس هدف دانش آموزان تعیین می شود.

مطلب پیشنهادی :انتشارات گیلنا دهم

محسنات برنامه ریزی های انتشارات گیلنا

برای تهیه برنامه ریزی های انتشارات گیلنا، می توانید با مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است تماس بگیرید و در مورد شرایط مطالعاتی خود و همچنین هدفی که دارید، با آن ها صحبت کنید. بعد از این مراحل، مشاوران ما راهنمایی های لازم را برای دریافت این برنامه ها، در اختیار شما قرار می دهند. البته باید بدانید که نه تنها برنامه های تخصصی ما در موسسه کنکور آسان است، بلکه هر نوع طرح و یا برنامه دیگری که بدون داشتن منابع صحیح و کارآمد باشد، غیر قابل استفاده است.

 

محسن

امیر مسعودی

دانش آموز عزیزی که در حال خواندن این مقاله هستی ، اساتید موسسه کنکور آسان است مانند { استاد حسین احمدی ، مهندس امیر مسعودی ، مهندس عارف ربیعیان و… سایر اساتید } در تمامی دروس بهترین و جذاب ترین تدرین تدریس های خود را در غالب دی وی دی های آموزشی تدریس کرده اند و با استفاده از این منابع آموزشی به سرعت میتوانید به اوج مهارت و ورزیدگی در روند یادگیری و حل تست ها برسید.

امیر مسعودی سالهاست در در دروس ریاضی و فیزیک با ارائه تکنیک های سریع تست زنی بعنوان بهترین مدرس کشور مطرح است.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ 

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در شبکه های اجتماعی ما را پیگیری کنید  و از خدمات مفید کنکوری و تحصیلی رایگان  ما مانند جزوات رتبه های برتر کنکور سال های گذشته ، نمونه سوالات امتحانی مختلف از سراسر کشور، مشاوره و برنامه ریزی  ، تدریس ها ی درجه ۱ کشور ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

از مقاله ها ی مختلف  در سایت و محصولات تخصصی { کنکور آسان است } سایت مهندس امیر مسعودی

برای  همه پایه های تحصیلی دهم ، یازدهم ، دوازدهم دیدن کنید .

مفتخریم که توانستیم در سال های گذشته با منابع اموزشی که ارائه دادیم ، توانستیم داوطلبین زیادی را جزو رتبه های برتر کنکور نماییم برای دیدن لیست قیمت محصولات ما روی لینک کلیک کنید : لیست قیمت محصولات ما 

 

 

ات برنامه ریزی های انتشارات گیلنا