دسته : مقالاتتاریخ: ۱۳۹۸/۰۱/۱۳
موفقیت در زمان کم

موفقیت در زمان کم

موفقیت در زمان کم برای دانش آموزان

این ایام باقی مونده تا کنکور سراسری حکم شلیک آخر رو برای تو داره، باید بتونی آخرین ضربه رو حساب شده و دقیق بزنی تا به اون چیزی که انتظارش رو داری برسی.
در واقع چند ماه آخر کنکور مثل چند متر آخر مسابقه‌ی دو و میدانیه، انگیزه و تلاش بیشتر و استفاده‌ی حداکثری از توانایی‌ها، تعیین‌کننده‌ی نتیجه نهایی هست.

اینجا میخوایم نکاتی که به تو در این ایام سرنوشت ساز کمک میکنه رو باهم مرور کنیم.

✅ توجه به مباحث مهم تر: همه تست های یک درس در کنکور سراسری ضریب یکسانی دارند و به این شکل نیست که با جواب دادن به سوالات سخت تر امتیازات بیشتری بگیرید، شخصی در کنکور میتونه نتیجه درخشان بگیره که هوشمندانه عمل کنه. شما در این مدت زمان باقی مونده، فرصت ندارید تا همه مباحث سخت رو از اول مطالعه کنید. از الان به بعد بهتره مباحثی رو مطالعه کنید که قبل از این روی اون مطالعه داشتید
در این صورت میتونید به تسلط خوبی برسید و طبیعتاً نتیجه خیلی بهتری بگیرید.

موفقیت در زمان کم

✅ مهندسی کردن منابع: از الان به بعد شما نمیتونید برای هر درستون چند تا منبع کمک آموزشی رو باهم مطالعه کنید، بهتره منابع خودتون رو گلچین کنید و برای هر درس فقط روی یک منبع خاص که در طول سال ارتباط بیشتری با اون برقرار کردید تمرکز کنید. اینطوری نتیجه دلخواه تری به دست میارید.

✅ دورانی که تایم زیادی برای مطالعه دارید: عید یه فرصت فوق العاده برای جبران کم کاری های گذشته هست که میتونه شما رو به مسیر اصلی کنکور برگردونه، یک ایستگاه جبرانی فوق‌العاده برای سبقت گرفتن از باقی رقبا. حتما از الان برای این ایام مهم برنامه ریزی کنید تا حداکثر استفاده رو از این زمان طلایی ببرید.

✌️ عمومی ها میتونن برگ برنده تو باشن: درس‌های عمومی رو از این به بعد بیشتر جدی بگیر، بالا زدن این درس ها میتونه رتبه کنکور تو رو فوق‌العاده جابجا کنه. تسلط روی درس‌های عمومی چندان سخت نیست و به دلیل زود بازده بودنشون در زمان باقی مونده میتونن برگ برنده تو در کنکور باشن.

موفقیت در کنکور راه و روش پیچیده نداره
برای موفقیت باید یکسری از موارد کوچیک رو در کنار هم داشته باشی

موفقیت در زمان کم

موفقیت در زمان کم

موفقیت در زمان کم

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تخصصی مشاوران برتر کشور  با شماره های

۰۹۱۲-۱۹۷۵۰۹۰ 

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

از مقاله ها و محصولات تخصصی  سایت مهندس امیر مسعودی

برای پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم حتما دیدن کنید.