دسته : مقالاتتاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
چرا تدریس های امیرمسعودی بهترینه

چرا تدریس های امیرمسعودی بهترینه

چرا تدریس های امیرمسعودی بهترینه

کلمه ی بهترین یعنی بالاترین سطح بهتر بودن ، یعنی این که دیگه روی دست این کسی نیست ، یعنی این که همه هر چقدر هم در یک  زمینه مشخص خوب باشند بهتر از بهترین نیستند . اما چرا به یک شخص گفته می شود بهترین . مطمئنا اوردن صفت بهترین در کنار نام یک شخص باید همراه با عللی باشد که ان شخص را به بهترین تبدیل کرده است

مهندس امیر مسعودی بهترین دبیر ریاضی و فیزیک

سال هاست که موسسه کنکور اسان است مهندس امیر مسعودی را بهترین دبیر ریاضی و فیزیک معرفی می کند . ما در این مقاله قصد داریم به این بپردازیم که چه ویژگی های منحصر به فردی در استاد امیر مسعودی وجود دارد که تدریس های امیر مسعودی را تبدیل به بهترین تدریس ها کرده است .

چرا تدریس های امیرمسعودی بهترینه

سطح علمی بسیار بالا

اگر از مخاطبان برنامه اوج یادگیری باشید مطمئنا این قضیه ای را که می خواهم برایتان تعریف کنم را خودتان به چشمانتان دیده اید و اگر هم از مخاطبان اوج یادگیری نیستید عیبی ندارد چون من تمام ماجرا را برای شما تعریف می کنم .معمولا بلافاصله بعد از این که کنکور سراسری برگزار می شود سوالات کنکور سراسری در سایت سنجش قرار داده می شود .

برنامه های تلویزیونی که اقدام به حل سوالات کنکور می کنند معمولا با یک فاصله از زمان برگزاری کنکور این کار را انجام می دهند . اما برنامه تلویزیونی اوج یادگیری تنها برنامه ای است که بلافاصله پس از برگزاری کنکور با حضور مهندس امیر مسعودی اقدام به حل سوالات کنکور بدون هیچ اشتباهی انجام می دهد .

چرا تدریس های امیرمسعودی بهترینه

چرا تدریس های امیرمسعودی بهترینه

چرا تدریس های امیرمسعودی بهترینه

اگر کمی فکر کنید فقط یک استاد با سطح علمی بسیار بالا می تواند چنین کارمهمی را انجام دهد . با توجه به این که هیچ فاصله ای بین زمان قرار گرفتن سوالات در سایت سنجش و زمان حل ان ها در برنامه اوج یادگیری وجود ندارد ، پس هیچ بررسی خاصی هم روی سوالات انجام نمی شود .

پس لاجرم کسی که این سوالات را بلافاصله بعد از کنکور حل می کند باید از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار باشد.این اطمینان از سطح علمی بسیار بالای استاد مسعودی می باشد که منجر به دعوت از ایشان برای حل سوالات کنکور بلافاصله بعد از کنکور می شود .

چرا که فقط کافیست استاد مسعودی یک اشتباه کوچک در حل سوالات کنکور انجام بدهد و همین اشتباه باعث از بین رفتن ابروی چندین و چند ساله ی موسسه و خود استاد احمدی می شود . حالا متوجه شدید که چرا تدریس های امیر مسعودی بهترینه

چرا تدریس های امیرمسعودی بهترینه

 

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات ریاضی دهم

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات فیزیک دهم

 

روشی خاص برای تدریس دروس

وقتی شما از فاصله یک متری به زمین نگاه می کنید فقط محدوده ی یک متری اطراف خود را مشاهده می کنید . اگر این فاصله از زمین بیشتر شود وسعت دید شما خیلی بیشتر می شود و راه ها و جاده های بیشتری را می بینید . حالا اگر از هواپیما به زمین نگاه کنید وسعت دید خیلی خیلی وسیع تری نسبت به قبل خواهید داشت .

حالا تصور کنید ما از دو شخص که یکی از روی هواپیما در حال تماشای زمین است و دیگری از یک صندلی به ارتفاع یک متر ، ادرس یک میدان را می پرسیم ، به نظر شما کدام یک بهتر می توانندبه  شما پاسخ دهند ؟

خوب معلوم است کسی که از هواپیما در حال تماشای شهر است راهنمایی خیلی بهتری می تواند بکند چرا که به تمام مسیرها و راه های ارتباطی ان ها اشراف کامل دارد و می تواند کوتاه ترین و بهترین مسیر را به شما معرفی نماید .

اگر شهر را درس های ریاضی و فیزیک در نظر بگیریم ، لاجرم باید استاد مسعودی را هم شخصی در نظر بگیریم که از یک هواپیما در حال تماشای شهر می باشد .

همین اشراف کامل به دروس ریاضی و فیزیک باعث شده است استاد مسعودی همیشه بهترین مسیرها را برای تدریس استفاده کند و همین اشراف کامل به دروس باعث شده هست که استاد مسعودی از روش خاصی برای تدریس ریاضی و فیزیک استفاده نماید که همین روش خاص منجر به فهمیدن دروس ریاضی و فیزیک توسط داوطلب می شود.فکر کنم با شنیدن این موضوع متوجه شدید که چرا تدریس های امیر مسعودی بهترینه

 

 

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات ریاضی یازدهم

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات فیزیک یازدهم

 

روش های تست زنی فوق العاده

کسانی که در کنکوریا ازمون های ازمایشی شرکت داشته اند مطمئنا متوجه این موضوع شده اند که تست های کنکور و ازمون های ازمایشی با سوالات تشریحی امتحانات مدرسه متفاوت است .

معمولا در سوالات تشریحی امتحانات مدرسه برای هر سوال چیزی بین پنج تا ده دقیقه زمان در نظر گرفته می شود ولی در تست های کنکور شما برای هر سوال کمتر از یک دقیقه زمان دارید . داوطلبان کنکور معمولا در دوران مدرسه فقط روش هایی را یاد می گیرند که بتوانند سوالات تشریحی را پاسخ بدهند و این روش ها مطلقا به درد کنکور نمی خورد چرا که ما در کنکور نیاز به روش هایی داریم که ما را در کمتر  از یک دقیقه به پاسخ برساند .

یکی از دلایلی که موسسه کنکور اسان است ادعا می کند تدریس های امیر مسعودی بهترین است این است که استاد مسعودی در تدریس های خود روش هایی را اموزش می دهد که داوطلب با استفاده از این روش ها می تواند در کمترین زمان ممکن و گاهی اوقات حتی با یک نگاه پاسخ تست ها را بیابد .

ما در این مقاله سعی داشتیم علت های این ادعا را که چرا تدریس های امیر مسعودی بهترینه را برای شما داوطلبان کنکور باز گو کنیم . شما می توانید برای خرید تدریس های امیر مسعودی با شماره های اخر این صفحه ماس بگیرید.

 

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات ریاضی دوازدهم

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات فیزیک دوازدهم

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خرید فیزیک امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .