دسته : صفحه اصلیتاریخ: 1398/09/08
برنامه تلویزیونی زنگ پنجم شبکه پنجم سیما

برنامه تلویزیونی زنگ پنجم شبکه پنجم سیما

در طول سال هایی که در کشور ما کنکور در حال برگزاری می باشد موسسه های بسیاری در زمینه کنکور فعالیت کرده اند و می کنند یکی از راه های رقابتی بین موسسه ها تهیه و انتشار برنامه های تلویزیونی می باشد . برنامه ها ی تلویزیونی با رسالت ارائه ی تدریس های مفید برای داوطلبان و هم چنین شناساندن خدمات موسسه ها به داوطلبان در حال پخش از انتن های زنده شبکه های سیما می باشند. یکی از این برنامه ها برنامه تلویزیونی زنگ پنجم می باشد.

برنامه تلویزیونی زنگ پنجم

انتشارات گیلنا یا همان موسسه کنکور اسان است یکی از موسساتی می باشد که سال های متمادی اقدام به تهیه و انتشار دی وی دی های اموزشی چه برای نظام قدیم وچه برای نظام جدید کرده است .یکی از کارهای مثبتی که انتشارات گیلنا انجام داده این بوده که برنامه ی تلویزیونی را با نام زنگ پنجم تولیده کرده است که این برنامه تلویزیونی توانسته است با دعوت از اساتید برتر انتشارات گیلنا و ارائه ی تدریس های ان ها در تلویزیون هم به بالا بردن سطح سواد داوطلبان کنکور کمک کند و هم گامی موثر در شناساندن خدمات انتشارت گیلنا به داوطلبان کنکور بردارد.

برنامه تلویزیونی زنگ پنجم

برنامه تلویزیونی زنگ پنجم

زیست زنگ پنجم

مطلب پیشنهادی : آموزش جامع زیست یازدهم عرفان پازوکی کنکور آسان است

یکی از درس هایی که در برنامه زنگ پنجم به ان پرداخته می شود درس زیست شناسی می باشد . درس زیست شناسی از ان جهت که از دروس مهم رشته تجربی می باشد و در قبولی رشته هایی مثل پزشکی و دندان پزشکی تاثیر زیادی دارد ، دارای حساسیت اموزشی بسیار بالایی می باشد . بر همین اساس عوامل برنامه زنگ پنجم از اساتید بسیار خوبی برای اموزش این درس در برنامه استفاده کرده اند . این اساتید عبارتند از استاد شیخی ، استاد پازوکی ، استاد دادگستری ، استاد افشاری راد و…..
اگر تدریس های این اساتید را مشاهده کردید و از ان ها راضی بودید می توانید با تماس با موسسه کنکور اسان است اقدام به تهیه تدریس کامل تمام دروس نمایید.(شماره های تماس در انتهای صفحه قرار دارند )

ریاضی و فیزیک زنگ پنجم

مطلب پیشنهادی : ریاضی و فیزیک امیر مسعودی

معمولا داوطلبان از دروس محاسباتی فراری هستند . خوب همه می دانیم که یادگیری دروسی مثل ریاضی و فیزیک نسبت به بقیه دروس سخت تر می باشد . البته باید این نکته را در نظر بگیریم که نحوه ی اموزش استاد می تواند سختی این دروس را کمتر یا بیشتر نماید . برای همین انتشارات گیلنا در برنامه تلویزیونی زنگ پنجم از یکی از بهترین اساتید کشور برای تدریس ریاضی و فیزیک استفاده کرده است . استاد مسعودی استادی می باشند که می توانند سختی ریاضی فیزیک را برای داوطلبان کمتر بکنند . تدریس های استاد مسعودی واقعا جذاب می باشند و باعث می شوند داوطلبان هر چه بیشتر نسبت به دروس ریاضی و فیزیک علاقه نشان دهند. شما می توانید تدریس های کامل استاد امیر مسعودی را از طریق تماس با موسسه کنکور اسان است دریافت نمایید

ادبیات و دینی و عربی زنگ پنجم

مطلب پیشنهادی : جمع بندی عربی کنکور استاد احمدی کنکور آسان است

دینی و عربی و ادبیات از دروسی می باشند که پتانسیل این را دارند که رتبه داوطلبان کنکور را به شدت افزایش دهند و افزایش رتبه همانا و قبولی در دانشگاه دل خواه همانا ، برای این که داوطلب بتواند در این دروس درصد های بالایی کسب نماید لازم است که این دروس را به خوبی فرا بگیرید .

لازمه یادگیری دروس ادبیات و دین و زندگی و عربی داشتن یک استاد خوب می باشد که هم خودش کاملا به دروس مسلط باشد و هم بتواند دانسته های خود را به خوبی به داوطلبان انتقال دهد .یکی ازاین اساتید خوب که هر دو ویژگی را دارد استاد احمدی می باشد.استاد احمدی که مدیر مسول انتشارات گیلنا نیز می باشد در برنامه تلویزیونی زنگ پنجم دروس عربی و دینی و ادبیات را تدریس می کند .

تدریس های استاد احمدی ان قدر ساده و روان می باشد که هر داوطلب را به سمت درس جذب می کند . البته استاد احمدی علاوه بر تدریس در زنگ پنجم دارای محصولات اموزشی در قالب دی وی دی نیز می باشد که داوطلبان کنکور با تماس با شماره های کنکور اسان است می توانند محصولات مرتبط با استاد احمدی را تهیه نمایند.

مطلب پیشنهادی : جمع بندی تاریخ ادبیات یازدهم استاد حسین احمدی کنکور آسان است

شیمی زنگ پنجم

شیمی درس شیرین و پر ماجرایی می باشد ولی خوب همین درس شیرین سختی های خاص خود را دارد . یادگیری شیمی اسان است به شرط ان که شما یک اموزگار خوب داشته باشید . برای همین برنامه تلویزیونی زنگ پنجم که از شبکه پنجم سیما پخش می شود سعی کرده است از یکی از بهترین اساتید کشور برای تدریس شیمی استفاده نماید .

استاد عارف ربیعیان یکی از بهترین اساتید کشور در درس شیمی می باشد که با حضور در برنامه تلویزیونی زنگ پنجم و تدریس درس شیمی توانسته است به داوطلبان بفهماند که شیمی درس بسیار شیرین و اسانی می باشد .

تاثیر استاد ربیعیان بر یادگیری درس شیمی به علت روش های تدریس خاصی که این استاد دارند بسیار زیاد می باشد . استاد شیمی زنگ پنجم دارای محصولات اموزشی برای پایه های نهم و دهم و یازدهم و داوزدهم می باشند که شما می توانید با تماس با شماره های موسسه نسبت به تهیه ی ای محصولات اقدام نمایید

مطلب پیشنهادی : محصولات کنکور آسان است قیمت شیمی پایه دوازدهم

زبان زنگ پنجم

درس زبان انگلیسی از دروس عمومی کنکور می باشد که یادگیری ان به علت بیگانه بودن لغات کاربردی ان برای خیلی از داوطلبین کنکور سخت و مشکل است . نبود یک استاد خوب در این میان این سختی را چند برابر می کند . برای همین برنامه زنگ پنجم با هدف افزایش میزان یادگیری زبان انگلیسی ، یکی از بهترین اساتید زبان را برای تدریس در برنامه دعوت کرده است.

استاد دانش زاده با تدریس های حرفه ای که در زنگ پنجم انجام داده اند به واقع نشان داده اند که زبان انگلیسی می تواند درسی شیرین و جذاب باشد .

تدریس های فوق حرفه ای استاد دانش زاده توسط انتشارات گیلنا تهیه شده است که شما می توانید با تهیه ی ان ها تسلط خوبی بر دروس زبان انگلیسی کسب نمایید . برای تهیه ی زبان انگلیسی نهم و زبان انگلیسی دهم و زبان انگلیسی یازدهم و زبان انگلیسی دوازدهم با شماره های انتهای همین متن تماس بگیرید

مطلب پیشنهادی : همایش زبان انگلیسی دوازدهم دکتر دانش زاده کنکور آسان است

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خرید فیزیک امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .