دسته : محصولات جدیدتاریخ: 1399/01/23
خلاقیت قید نامه زیست شناسی دوازدهم

خلاقیت قید نامه زیست شناسی دوازدهم

خلاقیت قید نامه زیست شناسی دوازدهم

 

موسسه کنکور اسان است

موسسه کنکور اسان است راهیست برای داوطلبانی که بزرگ می اندیشند و سقفی برای ارزوهای خود قائل نیستند . کسانی که می توانند اینده ایده ال خود را تصور کنند و حتما هم به ان اینده ایده ال خود ، خواهند رسید . چرا که انسان ها معمولا فقط چیزهایی می توانند تصور کنند که مطمئنا می توانند به ان برسند .

محصولات کنکور اسان است با داشتن سطح علمی ممتاز در بین محصولات مشابه کمک شایانی به پیشرفت روز به روز کسانی که از محصولات موسسه کنکور اسان است استفاده می کنند فراهم کرده است .

 

لیست قیمت

 

چرا می گوییم سطح علمی محصولات کنکور اسان است ممتاز است؟

 

علت در اساتید کنکور اسان است می باشد . کدام استاد را می شود یافت که مانند استاد امیر شیخی ، استاد پازوکی ، استاد شیخی ،استاد دانش زاده ،استاد ربیعیان و اساتید دیگر موسسه کنکور اسان ، این چنین بر دروس تدریسی خود مسلط باشند و چنان درس ها را تدریس کنند که داوطلب با دیدن دی وی دی ها ی اموزشی دیگر هیچ نیاز به هیچ کلاس دیگری نداشته باشد .

محصولات اموزشی کنکور اسان است تضمینی برای یادگیری دروس می باشد و تمام مباحث درسی در این دی وی دی های اموزشی به صورت کاملا مفصل اموزش داده می شوند که داوطلبان کنکور بتوانند تسلط کامل بر مباحث را به دست بیاورند

خلاقیت قید نامه زیست شناسی دوازدهم

خلاقیت قید نامه زیست شناسی دوازدهم

 

خلاقیت قید نامه زیست شناسی دوازدهم

محصول جدیدی که امروز منتشر شده است نامش  خلاقیت قید نامه زیست شناسی دوازدهم می باشد . این محصول در درس زیست غوغا می کند با تدریس زیبایی که استاد شیخی  در این محصول انجام می دهند ،

نگرش دانش اموز نسبت به درس زیست تغییر می کند به طوری که داوطلب با تدریس های فوق العاده استاد شیخی   در این محصول چنان ارتباطی برقرار می کند که با شوق  اشتیاق فراوان شروع به تماشا و یادگیری مباحث در دی وی دی مطرح شده می نماید.

استاد شیخی   که در این دی وی دی تدریس می کنند از برجسته ترین اساتید موسسه کنکور اسان است می باشند که رزومه ایشان را در ادامه برای شما می اوریم

سوابق تحصیلی و اموزشی استاد شیخی

رتبه ۲۷ کنکور سراسری
دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران
دانشجوی فوق لیسانس مدیریت سلامت دانشگاه تهران
دارای مقالات داخلی و خارجی از کشور
نفر سوم سخنرانان دانشجویان پزشکی در اتریش

جمع بندی زیست شناسی یازدهم کنکور آسان است

 

قیمت محصول

قیمت این محصول با پنجاه درصد تخفیف هشتاد هزار تومان می باشد

کیفیت محصول

این محصول با۳دوربین فوق حرفه ای فیلم برداری شده است و با کیفیت  فول اچی دی ارائه می شود

 

تعدا دی وی دی های

خلاقیت قید نامه زیست شناسی دوازدهم  مجموعا در۴ حلقه دی وی دی ارائه شده است

 

 

جهت دریافت خلاقیت قید نامه زیست شناسی دوازدهم با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خلاقیت قید نامه زیست شناسی دوازدهم} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

 

جمع بندی زبان انگلیسی یازدهم