دسته : محصولات جدیدتاریخ: 1399/02/01
روش های تست زنی زیست شناسی یازدهم فصل یک تا پنج

روش های تست زنی زیست شناسی یازدهم فصل یک تا پنج

روش های تست زنی زیست شناسی یازدهم فصل یک تا پنج

 

موسسه کنکور اسان است

موسسه کنکور اسان است راهیست برای داوطلبانی که بزرگ می اندیشند و سقفی برای ارزوهای خود قائل نیستند . کسانی که می توانند اینده ایده ال خود را تصور کنند و حتما هم به ان اینده ایده ال خود ، خواهند رسید . چرا که انسان ها معمولا فقط چیزهایی می توانند تصور کنند که مطمئنا می توانند به ان برسند .

محصولات کنکور اسان است با داشتن سطح علمی ممتاز در بین محصولات مشابه کمک شایانی به پیشرفت روز به روز کسانی که از محصولات موسسه کنکور اسان است استفاده می کنند فراهم کرده است .

روش های تست زنی زیست شناسی یازدهم

روش های تست زنی زیست شناسی یازدهم

 

لیست قیمت

 

چرا می گوییم سطح علمی محصولات کنکور اسان است ممتاز است؟

 

علت در اساتید کنکور اسان است می باشد . کدام استاد را می شود یافت که مانند استاد امیر امیری ، استاد پازوکی ، استاد امیری ،استاد دانش زاده ،استاد ربیعیان و اساتید دیگر موسسه کنکور اسان ، این چنین بر دروس تدریسی خود مسلط باشند و چنان درس ها را تدریس کنند که داوطلب با دیدن دی وی دی ها ی اموزشی دیگر هیچ نیاز به هیچ کلاس دیگری نداشته باشد .

محصولات اموزشی کنکور اسان است تضمینی برای یادگیری دروس می باشد و تمام مباحث درسی در این دی وی دی های اموزشی به صورت کاملا مفصل اموزش داده می شوند که داوطلبان کنکور بتوانند تسلط کامل بر مباحث را به دست بیاورند

 

روش های تست زنی زیست شناسی یازدهم فصل یک تا پنج

محصول جدیدی که امروز منتشر شده است نامش  روش های تست زنی زیست شناسی یازدهم فصل یک تا پنج می باشد . این محصول در درس زیست غوغا می کند با تدریس زیبایی که استاد امیری  در این محصول انجام می دهند ،

نگرش دانش اموز نسبت به درس زیست تغییر می کند به طوری که داوطلب با تدریس های فوق العاده استاد امیری   در این محصول چنان ارتباطی برقرار می کند که با شوق  اشتیاق فراوان شروع به تماشا و یادگیری مباحث در دی وی دی مطرح شده می نماید.

استاد امیری   که در این دی وی دی تدریس می کنند از برجسته ترین اساتید موسسه کنکور اسان است می باشند که رزومه ایشان را در ادامه برای شما می اوریم

سوابق تحصیلی و اموزشی استاد امیری

دانشجوی پزشکی
مدرس زیست و شیمی انتشارات گیلنا
مولف برتر کتب زیست و شیمی
مشاور و برنامه ریز رتبه های برتر کنکور
مدرس برنامه های تلویزیونی

جمع بندی زیست شناسی یازدهم کنکور آسان است

 

قیمت محصول

قیمت این محصول با پنجاه درصد تخفیف دویست و چهل هزار تومان می باشد

کیفیت محصول

این محصول با۳دوربین فوق حرفه ای فیلم برداری شده است و با کیفیت  فول اچی دی ارائه می شود

 

تعدا دی وی دی های

روش های تست زنی زیست شناسی یازدهم فصل یک تا پنج  مجموعا در۱۲ حلقه دی وی دی ارائه شده است

 

 

جهت دریافت روش های تست زنی زیست شناسی یازدهم فصل یک تا پنج با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {روش های تست زنی زیست شناسی یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

 

جمع بندی زبان انگلیسی یازدهم