دسته : مقالاتتاریخ: 1397/12/11
زبان انگلیسی دکتر امیر دانش زاده

تقویت زبان انگلیسی دکتر امیر دانش زاده برای کنکور ۹۹

زبان انگلیسی دکتر امیر دانش زاده-زبان انگلیسی از جمله دروس عمومی مهم برای کنکور رشته های نظری است. داشتن ضریب ۲ برای این درس، میزان اهمیت آن را به درجه سوم تنزل داده و بعد از دروس ادبیات فارسی و دین و زندگی، سومین درس مهم برای کنکور و امتحانات پایان ترم است. زبان انگلیسی دکتر امیر دانش زاده مجموعه کاملی از تمامی مهارت های مورد نیاز دانش آموزان بوده، که به تقویت یادگیری آن ها می پردازد. در کلاس های آموزشی امیر دانش زاده، از جدیدترین متد ها برای به خاطر سپردن لغات و یادگیری ریدینگ ها استفاده می شود.

زبان انگلیسی دکتر امیر دانش زاده

زبان انگلیسی دکتر امیر دانش زاده

زبان انگلیسی با دکتر امیر دانش زاده، یکی از آسان ترین و راحت ترین روش های یادگیری زبان خارجه می باشد. این استاد گرانقدر از روش هایی که مبتنی بر استاندارد های جهانی بوده و یادگیری توسط آن ها به اثبات رسیده است، برای آموزش های خود استفاده می کند. استفاده از کدینگ لغات به همراه تکنیک هایی برای پاسخگوی به متن های بلند کنکور و جواب گوی به سوالات کلوز تست و گرامر، تنها بخشی از آنچه است که در این مجموعه وجود دارد.

تدریس زبان انگلیسی دکتر امیر دانش زاده برای مقطع دهم

قطعا یکی از چالش برانگیزترین دروس برای مقطع دهم و حتی کنکور، دروس زبان خارجه انگلیسی و عربی است. به خاطر آوردن معانی لغات و دستور های گرامری و همچنین ترجمه کردن متون بلند، از جمله چالش های درس زبان انگلیسی می باشد. این درس، در صورت یادگیری صحیح می تواند امتیاز بسیاری برای شما در امتحانات پایان ترم و کنکور کسب کند. اما این امتیاز بسته به تقویت مهارت شما دارد.

زبان انگلیسی دکتر دانش زده

زبان انگلیسی دکتر امیر دانش زاده

یکی از بهترین راههایی که می توان همراه با آن به یادگیری زبان انگلیسی پرداخت، استفاده از بسته های آموزشی زبان انگلیسی دکتر امیر دانش زاده است. در این بسته ها، هر سه مهارت لغات، گرامر و ریدینگ به صورت مجزا تدریس شده است. علاوه بر این، می توانید پس از خواندن هر سه مجموعه، از خلاصه برداری هایی که توسط اساتید زبان انگلیسی مجموعه کنکور آسان است، تنظیم و تدوین شده است، استفاده نمایید.

کاهش رتبه در کنکور ۹۹ همراه با زبان انگلیسی دکتر امیر دانش زاده

زبان انگلیسی از جمله دروسی نیست که بتوان در عرض یکسال به یادگیری ۱۰۰ درصد آن پرداخت. بلکه برای یادگیری آن نیاز به زمان و تکرار می باشد. از این رو دانش آموزان باید در هر مقطع نسبت به یادگیری آن تلاش کرده و از بسته های کمک آموزشی مانند پکیج آموزش زبان انگلیسی دکتر امیر دانش زاده استفاده نمایند. موسسه کنکور آسان است با ارائه پکیج آموزشی کامل زبان انگلیسی، توانسته است دانش آموزان را به حد بالایی در کنکور های سال های گذشته، ارتقا دهد. از این رو، در اقدامی دیگر به تدریس درس زبان انگلیسی برای مقطع دهم پرداخته است، تا از این طریق دانش آموزان را برای کنکور ۹۹ آماده سازد.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { انگلیسی دکتر امیر دانش زاده } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

از مقاله ها و محصولات تخصصی  سایت مهندس امیر مسعودی

برای پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم حتما دیدن کنید.