دسته : مقالاتتاریخ: 1398/09/20
سریع ترین روش های تست زنی

سریع ترین روش های تست زنی

سریع ترین روش های تست زنی

کنکور یعنی سرعت . این که شما در کنکور از سرعت بسیار بالایی در تست زنی برخوردار باشید دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد .زمان در کنکور حرف اول را می زند . داوطلبینی در کنکور رتبه ی خوبی کسب می کنند که در کمترین زمان ممکن بیشترین سوالات را پاسخ بدهند .

یک اشتباه رایج

اشتباهی که گاها در بین داوطلبین کنکور دیده می شود این است که سعی می کنند با روش های تشریحی که در زمان مدرسه اموخته اند سوالات کنکور را پاسخ بدهند . اما این روش ها به درد کنکور سراسری نمی خورد چرا که زمانی که در کنکور سراسری در اختیار داوطلبین قرار می گیرد بسیار کمتر از ان می باشد که داوطلب بخواهد با راه حل های بلند به پاسخ دادن به سوالات بپردازد . داوطلبین کنکور سراسری باید به یادگیری روش های تست زنی بپردازند که با استفاده از این روش های تست زنی می توانند تست ها را در یک زمان استاندارد پاسخ بدهند و در کنکور رتبه ی خوبی کسب نمایند

رسیدن به موفقیت در کنکور(مهندس امیر مسعودی)

روش های تست زنی را از کجا یاد بگیریم

احتمالا تا الان این سوال برای شما ایجاد شده است که روش های تست زنی را از کجا فرا بگیرید . موسسه کنکور اسان است که یکی از قدیمی ترین موسسات کنکور می باشد اقدام به تهیه و تولید دی وی دی های اموزشی تحت عنوان روش های تست زنی نموده است . این روش ها ، سریع ترین روش های تست زنی کنکور می باشند که داوطلب با فراگیری این روش ها می تواند در کنکور نتیجه ی بسیار خوبی بگیرد.

ادعای کنکور اسان است مبنی بر این که روش های تست زنی که توسط این موسسه ارائه شده است جز سریع ترین روش های تست زنی می باشد ، با علت هایی همراه است که در ا دامه به بررسی این علت ها می پردازیم

بهترین اساتید کشور

یکی از علت هایی که باعث شده است روش های تست زنی کنکور اسان است جز سریع ترین روش های تست زنی کنکور باشد این است که این روش ها توسط بهترین اساتید کنکوری کشور اموزش داده می شوند .این اساتید با استفاده از تجربه ی مفید چند ساله خود در کنکور این روش ها را ابداع می کنند و به داوطلبان کنکور سراسری انتقال می دهند .

 

رتبه پرور بودن روش های تست زنی کنکور اسان است

وجود رتبه های برتری که از این روش ها استفاده کرده اند و در کنکور نتایج خوبی گرفته اند نشان می دهد که این روش ها ، امتحان خود را پس داده اند و جز بهترین روش های تست زنی کنکور می باشند .

چرا تدریس های امیرمسعودی بهترینه

سال ها تجربه

موسسه کنکور اسان است سنوات بسیاری را در زمینه کنکور فعالیت کرده است و با تمام پیچ و خم ها و فراز و نشیب های سوالات کنکور به طور کامل اشنایی دارد . روش هایی که به عنوان روش های تست زنی کنکور اسان است در قالب دی وی دی های اموزشی به فروش می رسد از فیلتر ازمون و خطای کنکور اسان است عبور کرده است و نقاط ضعف ان گرفته و نقاط قوت ان تقویت شده است . برای همین است که روش های تست زنی کنکور اسان است جز سریع ترین روش های تست زنی می باشد  که داوطلب با خرید دی وی دی های اموزشی روش های تست زنی و هم چنین تمرین و تکرار می تواند در کنکور نتیجه ی بسیار خوبی به دست بیاورد

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خرید فیزیک امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .