دسته : محصولات جدیدتاریخ: 1399/01/19
همایش زمین شناسی یازدهم کنکور آسان است

همایش زمین شناسی یازدهم

همایش زمین شناسی یازدهم

 

موسسه کنکور اسان است

موسسه کنکور اسان است راهیست برای داوطلبانی که بزرگ می اندیشند و سقفی برای ارزوهای خود قائل نیستند . کسانی که می توانند اینده ایده ال خود را تصور کنند و حتما هم به ان اینده ایده ال خود ، خواهند رسید . چرا که انسان ها معمولا فقط چیزهایی می توانند تصور کنند که مطمئنا می توانند به ان برسند .

محصولات کنکور اسان است با داشتن سطح علمی ممتاز در بین محصولات مشابه کمک شایانی به پیشرفت روز به روز کسانی که از محصولات موسسه کنکور اسان است استفاده می کنند فراهم کرده است .

 

لیست قیمت

همایش زمین شناسی یازدهم

همایش زمین شناسی یازدهم

 

چرا می گوییم سطح علمی محصولات کنکور اسان است ممتاز است؟

 

علت در اساتید کنکور اسان است می باشد . کدام استاد را می شود یافت که مانند استاد امیر افضلی ، استاد پازوکی ، استاد افضلی ،استاد دانش زاده ،استاد ربیعیان و اساتید دیگر موسسه کنکور اسان ، این چنین بر دروس تدریسی خود مسلط باشند و چنان درس ها را تدریس کنند که داوطلب با دیدن دی وی دی ها ی اموزشی دیگر هیچ نیاز به هیچ کلاس دیگری نداشته باشد .

محصولات اموزشی کنکور اسان است تضمینی برای یادگیری دروس می باشد و تمام مباحث درسی در این دی وی دی های اموزشی به صورت کاملا مفصل اموزش داده می شوند که داوطلبان کنکور بتوانند تسلط کامل بر مباحث را به دست بیاورند

 

همایش زمین شناسی یازدهم

محصول جدیدی که امروز منتشر شده است نامش  همایش زمین شناسی یازدهم می باشد . این محصول در درس زمین شناسی غوغا می کند با تدریس زیبایی که استاد افضلی  در این محصول انجام می دهند ،

نگرش دانش اموز نسبت به درس زمین شناسی تغییر می کند به طوری که داوطلب با تدریس های فوق العاده استاد افضلی   در این محصول چنان ارتباطی برقرار می کند که با شوق  اشتیاق فراوان شروع به تماشا و یادگیری مباحث در دی وی دی مطرح شده می نماید.

استاد افضلی   که در این دی وی دی تدریس می کنند از برجسته ترین اساتید موسسه کنکور اسان است می باشند که رزومه ایشان را در ادامه برای شما می اوریم

سوابق تحصیلی و اموزشی استاد افضلی

رتبه ۲ دوره ی دکتری رشته ژئوفیزیک

دانشجوی دکتری ژئوفیزیک دانشگاه تهران

مدرس و مشاور کنکوری از سال ۹۳

استاد حل تمرین درس تحلیل سری های زمانی دانشگاه تهران

مولف کتاب های کنکور

طراح سوالات ازمون های ازمایشی

 

زمین شناسی یازدهم تجربی

قیمت محصول

قیمت این محصول با پنجاه درصد تخفیف صد و بیست هزار تومان می باشد

کیفیت محصول

این محصول با۳دوربین فوق حرفه ای فیلم برداری شده است و با کیفیت  فول اچی دی ارائه می شود

 

تعدا دی وی دی های

همایش زمین شناسی یازدهم  مجموعا در۶ حلقه دی وی دی ارائه شده است

 

 

جهت دریافت همایش زمین شناسی یازدهم با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {همایش زمین شناسی یازدهم} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

 

جمع بندی زبان انگلیسی یازدهم